Komu pomůžete?

Výtěžek dražby nebude putovat nikam daleko - zůstane ve městě, kde se letošní sjezd koná. Diakonie v Jablonci nad Nisou provozuje celkem tři nízkoprahové kluby pro děti a mládež. Rozhodli jsme se, že částkou podpoříme právě Klub Kruháč.

Co je to nízkoprahový klub?

Nízkoprahový klub Kruháč v Jablonci nad Nisou je určený mladým lidem (6-26 let), kteří nemají doma pevné zázemí. Svůj čas by jinak trávili v partě nebo touláním na ulici. U nás nacházejí bezpečné prostředí, kde se mohou setkávat, povídat si o svých problémech, dívat se na filmy, cvičit na hudební nástroje, pracovat s počítačem, učit se do školy atp. To vše pod dohledem zkušených pracovníků, kteří klienty nízkoprahového klubu vedou k dodržování základních pravidel a k práci na sobě.

Podívejte se taky na naše video!

Děkujeme všem!