Jak se mohu zúčastnit dražby?

Není to nic složitého, stačí jen splnit následující instrukce:

 

  1. K dražbě se musíte zaregistrovat. Vyplňte registrační formulář a na Váš email Vám z adresy aukce@diakonie.cz přijde potvrzení registrace.
  2. Aukce odstartuje v pondělí 5. prosince 2022 v 12:00. Od té doby se můžete zapojit do dražby.

  3. Pomocí Vaší emailové adresy a Vámi zvoleného hesla se přihlašte.
  4. Prohlédněte si nabídku dražených předmětů, Vyberte si, co chcete dražit a začněte přihazovat. Prvním příhozem akceptujete vyvolávací cenu. Další příhozy se řídí těmito pravidly. Vzhledem k tomu, že se jedná o benefiční dražbu, umožňuje systém zvolit i jiný (vyšší) příhoz. Stejně tak je dovoleno, aby stejný účastník dražby opakovaně zvýšil svou vlastní předchozí nabídku (přehodil sám sebe).
  5. Každý Váš příhoz Vám bude potvrzen emailovou zprávou z adresy aukce@diakonie.cz. Stejně tak Vám bude zasláno upozornění, že někdo Vaši nabídku navýšil.
  6. Dražit můžete i více exponátů, pokud se Vám líbí.
  7. Aukce bude ukončena v pondělí 12. prosince 2022 ve 12:12. Pokud budete v dražbě úspěšní, přijde Vám z adresy aukce@diakonie.cz potvrzení, že jste dražbu daného předmětu vyhráli. Poté se s Vámi přímo z Diakonie Rolnička někdo spojí emailem a domluví s Vámi platbu a dopravu.

  8. Vydražené věci Vám zašleme bezprostředně po obdržení platby. Budeme dělat vše proto, abyste je měli před  Vánoci a případně jimi mohli obdarovat své blízké.

  9. Na Vámi vydraženou částku Vám v lednu 2023 vystavíme potvrzení o daru, které Vám pošleme mailem. 

Přejeme hodně úspěchů i zábavy při naší on-line dražbě