Vstupte do dražby

 

Milí přátelé Rolničky, 

už třetím rokem se na Vás obracíme v tomto předvánočním čase s nabídkou účasti v on-line dražbě. Tentokrát její výtěžek potřebujeme pro naši službu dopravy. 

Diakonie Rolnička pomáhá více jak 140 dětem i dospělým s mentálním a kombinovaným postižením z celého Táborska.  Aby byly služby i škola Rolničky dostupné těm, kdo je potřebují, provozujeme vlastní službu dopravy. Rolnička vlastní 4 mikrobusy, které denně najezdí více jak 900 km. Službu dopravy denně využívá 40 dětí i dospělých z celého táborského regionu. Vzhledem ke stoupajícím cenám pohonných hmot, stoupají i náklady na službu dopravy. Aby byla i nadále naše doprava pro klienty a jejich rodiny cenově dostupná, potřebujeme Vaši pomoc. 

Zaměstnanci z nejrůznějších úseků Rolničky spojili své síly a připravili pro vás 25 věcí k dražbě. Některé sami vyrobili, některé darovali, některé jsme našli v našich Obchodech dobré vůle. Zapojte se do jejich dražby a pomoze nám zachovat službu dopravy cenově dostupnou pro naše klienty. 

Že nevíte jak? Nebojte, není to žádná věda, stačí když se k dražbě zaregistrujete (jste-li zaregistrováni z předchozích let, pak se stačí přihlásit) a pak už budete jen přihazovat. Zde najdete pravidla dražby a výši automatických příhozů

 

Dobročinná dražba potrvá do pondělí 12. prosince do 12 hodin 12 minut. 

 

Dobrý lov, dobrou zábavu a hodně radosti z ulovené věci i dobrého skutku Vám přeje

Vaše 

Diakonie Rolnička

Nebyly nalezeny žádné aukce.